Please enable JS
POLAT
LEVENT EXCLUSIVE
İstanbul’un merkezinde müstakil yaşam denilince ilk akla gelen ve villaları ile hemen her İstanbullunun hayranlığını kazanan Levent, özlenen yaşam deneyimine ev sahipliği yapıyor. Levent’in yeni simgesi Polat Levent Exclusive, yaşam gustosunu her an sürdürmek isteyenleri çok özel bir tasarımla karşılıyor.

REZİDANSTA MÜSTAKİL
YAŞAM LÜKSÜ
Polat Levent Exclusive, benzersiz konumu ile sakinlerine diledikleri an şehir yaşamının tam kalbinde olma, şehirden uzaklaşmak istediklerinde ise müstakil yaşamın ayrıcalığı ile dinginleşme fırsatı vadediyor.

Modern yaşamın hızla evrilen dinamiklerine uygun farklı ihtiyaçlara seçkin çözümler sunan Polat Levent Exclusive, konutlar, home office’ler ve ticari birimlerden oluşan yapısı ve benzersiz mimarisi ile yeni sakinlerini bekliyor.
POLAT LEVENT EXCLUSIVE

İLETİŞİM FORMU

POLAT LEVENT EXCLUSIVE

Mahal Listesi
GERÇEK LEVENT'TESİNİZ
İstanbul'un ikonik semti Levent, üst düzey yaşamın her zaman akla gelen ilk merkezlerinden... Polat Levent Exclusive; bu değerli merkezin de tam kalbinde benzersiz bir yaşam deneyimini, şehrin tüm dinamiklerinin içinde sunuyor.

Polat Levent Exclusive, modern yaşamın ayrıcalıklı adresi olarak konfor, şıklık ve işlevselliği bir araya getiriyor. Her ayrıntısı özenle düşünülmüş, yenilikçi tasarımlarıyla hayatınıza ayrı bir değer katıyor. Burası, yaşamınızı her anlamda zenginleştiren özel bir deneyim sunuyor.

İLETİŞİM

Proje Adresi

Levent Mahallesi, Prof Ahmet Kemal Aru Sk., No:1 34330 Beşiktaş/İstanbul

Satış Ofisi

Levent Mahallesi, Alt Zeren Sokak No:47 34330 Beşiktaş / İstanbul

Telefon

0212 705 25 38
0536 908 25 38

E-Posta

[email protected]

X
X